Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Rozajny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Mareza

Mareza(Rozajny + 14 km)

87 285 zł1 587 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 1587 m2. Działka znajduje się w miejscowości Mareza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Czarne Małe

Czarne Małe(Rozajny + 6 km)

103 000 zł1 360 m² 75,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1360 m2, położona nad Jeziorem Czarne Dolne, w miejscowości Czarne Małe, w gminie Gardeja, w powiecie kwidzyńskim, w woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łasin

Łasin(Rozajny + 16 km)

279 000 zł2 981 m² 93,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2981 m2 przy ulicy Sportowej w Łasinie. Położona w malowniczej i spokojnej okolicy nad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Karpiny

Karpiny(Rozajny + 12 km)

58 000 zł1 630 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 1630 m2. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Otoczyn

Otoczyn(Rozajny + 6 km)

129 600 zł4 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 4800 m2 zlokalizowaną w miejscowości Otoczyn. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Annowo

Annowo(Rozajny + 23 km)

349 999 zł14 981 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka rolna z warunkami zabudowy - 1,8 ha - Annowo, gm. Gruta, kujawsko-Pomorskie Numer ewidencyjny: 42/1, obręb geodezyjny Annowo , gmina Gruta Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Nowe

Nowe(Rozajny + 21 km)

118 000 zł700 m² 168,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek w miejscowości nowe, ul. Nowa Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Nowe, w powiecie powiat świecki, w województwie województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Leśna

Nowa Wieś(Rozajny + 24 km)

98 470 zł1 145 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Zespół 10 działek budowlanych o powierzchni od 1.098 m2 do 4.799 m2 położonych na wzniesieniu z którego roztacza się widok na sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Smętowo Graniczne